Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 18:00

Hakkımızda

ÖZ EKİP METAL ALÜMİNYUM olarak Egemenlik Mah Aydınlar Cad No: 14/ D Işıkkent, 35030 Bornova/İzmir adresinde

1200 m2 kapalı alanlı iş yerimizde Alüminyum Doğrama Sistemleri, Motorlu Panjur Sistemleri, İş Yeri Garaj Kapıları Sistemleri, Motorlu Tente Sistemleri, Cam Balkon Sistemleri, Fotosel Kapı Sistemleri, Zip Perde Sistemleri, Duşa Kabin Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon imalatını ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Sektörel anlamda ülkemizde ve dünyadaki gelişmelerle ayni hızda ilerleyen deneyimli montaj ekipleri ,uzman teknik personel yönetiminde teknolojik ekipmanlarla müşterilerimize yenilikçi ve yüksek kalite standartları üzerinde bir hizmet sunmaktayız.

Firmamız kaliteli üretim, zamanında montaj ve satış sonrası hizmeti ön planda tutarak müşteri memnuniyetini şirket prensibi edinmiştir.

Vizyonumuz

Hedefimiz kalite odaklı üretim ve satış sonrası destek anlayışını benimseyen ,müşteri ve çalışanların devamlılığına önem veren , ürün kalitesi, yenilikçi, akılcı ,pratik çözüm ve uygulamalarla lider yapısıyla öncü olan sektöründe tercih edilen ve güvenilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Öz ekip metal olarak iş önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğuna inanmaktayız.Bu doğrultuda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi ve en uygun şekilde yerine getirmeye ,çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz